Praga - Mahe
01 cze 2019, sob. - 10 cze 2019, pn.
2255,61 PLN
za 1 osobę + 119,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Praga 21h 35m Mahe

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Praga [PRG] Ruzyne 10:25, 01 cze 2019, sob.
01h 25m Nr lotu 1485
Zurych [ZRH] 11:50, 01 cze 2019, sob.
czas przesiadki: 10h 45m
Zurych [ZRH] 22:35, 01 cze 2019, sob.
09h 25m Nr lotu 8074
Mahe [SEZ] Mahe Island 10:00, 02 cze 2019, ndz.

Mahe 34h 00m Praga

Warunki taryfy
Ekonomiczna
Mahe [SEZ] Mahe Island 01:45, 10 cze 2019, pn.
09h 50m Nr lotu 8075
Zurych [ZRH] 09:35, 10 cze 2019, pn.
czas przesiadki: 22h 55m
Zurych [ZRH] 08:30, 11 cze 2019, wt.
01h 15m Nr lotu 1484
Praga [PRG] Ruzyne 09:45, 11 cze 2019, wt.