Berlin - Santiago
04 wrz 2019, śr. - 19 wrz 2019, czw.
2349,25 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Berlin 24h 10m Santiago

Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 12:05, 04 wrz 2019, śr.
02h 10m Nr lotu 423
Rzym [FCO] Fiumicino 14:15, 04 wrz 2019, śr.
czas przesiadki: 7h 55m
Rzym [FCO] Fiumicino 22:10, 04 wrz 2019, śr.
15h 05m Nr lotu 688
Santiago [SCL] Comodoro Arturo Merino Benitez 07:15, 05 wrz 2019, czw.

Santiago 18h 45m Berlin

Ekonomiczna
Santiago [SCL] Comodoro Arturo Merino Benitez 11:30, 19 wrz 2019, czw.
14h 15m Nr lotu 689
Rzym [FCO] Fiumicino 06:45, 20 wrz 2019, pt.
czas przesiadki: 2h 20m
Rzym [FCO] Fiumicino 09:05, 20 wrz 2019, pt.
02h 10m Nr lotu 422
Berlin [TXL] Tegel 11:15, 20 wrz 2019, pt.