Warszawa - Madryt
10 paź 2019, czw. - 26 paź 2019, sob.
608,54 PLN
za 1 osobę + 89,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 10h 20m Madryt

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 06:25, 10 paź 2019, czw.
02h 30m Nr lotu 1247
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 08:55, 10 paź 2019, czw.
czas przesiadki: 5h 45m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 14:40, 10 paź 2019, czw.
02h 05m Nr lotu 1800
Madryt [MAD] Barajas 16:45, 10 paź 2019, czw.

Madryt 03h 30m Warszawa

Ekonomiczna
Madryt [MAD] Barajas 17:00, 26 paź 2019, sob.
03h 30m Nr lotu 1062
Warszawa [WMI] Port lotniczy Warszawa-Modlin 20:30, 26 paź 2019, sob.