Warszawa - Larnaka
05 lis 2019, wt. - 12 lis 2019, wt.
714,78 PLN
za 1 osobę + 95,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 06h 15m Larnaka

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 05:50, 05 lis 2019, wt.
01h 30m Nr lotu 804
Kijów [KBP] Borispol 08:20, 05 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 1h 55m
Kijów [KBP] Borispol 10:15, 05 lis 2019, wt.
02h 50m Nr lotu 341
Larnaka [LCA] Larnaca 13:05, 05 lis 2019, wt.

Larnaka 06h 50m Warszawa

Ekonomiczna
Larnaka [LCA] Larnaca 14:40, 12 lis 2019, wt.
03h 05m Nr lotu 342
Kijów [KBP] Borispol 17:45, 12 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 2h 15m
Kijów [KBP] Borispol 20:00, 12 lis 2019, wt.
01h 30m Nr lotu 803
Warszawa [WAW] Okęcie 20:30, 12 lis 2019, wt.