Kraków - Aruba
17 sty 2020, pt. - 31 sty 2020, pt.
1949 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Kraków 37h 10m Aruba

Ekonomiczna
Kraków [KRK] Balice 06:05, 17 sty 2020, pt.
01h 20m Nr lotu 9433
Monachium [MUC] 07:25, 17 sty 2020, pt.
czas przesiadki: 1h 55m
Monachium [MUC] 09:20, 17 sty 2020, pt.
09h 30m Nr lotu 31
Nowy Jork [EWR] Newark International 12:50, 17 sty 2020, pt.
czas przesiadki: 19h 44m
Nowy Jork [EWR] Newark International 08:34, 18 sty 2020, sob.
04h 41m Nr lotu 1040
Aruba [AUA] 14:15, 18 sty 2020, sob.

Aruba 40h 30m Kraków

Ekonomiczna
Aruba [AUA] 15:15, 31 sty 2020, pt.
04h 58m Nr lotu 1039
Nowy Jork [EWR] Newark International 19:13, 31 sty 2020, pt.
czas przesiadki: 22h 17m
Nowy Jork [EWR] Newark International 17:30, 01 lut 2020, sob.
07h 50m Nr lotu 30
Monachium [MUC] 07:20, 02 lut 2020, ndz.
czas przesiadki: 4h 5m
Monachium [MUC] 11:25, 02 lut 2020, ndz.
01h 20m Nr lotu 8766
Kraków [KRK] Balice 12:45, 02 lut 2020, ndz.