Kopenhaga - Nowy Jork
11 wrz 2019, śr. - 24 wrz 2019, wt.
969,23 PLN
za 1 osobę + 125,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Kopenhaga 12h 15m Nowy Jork

Ekonomiczna
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 06:40, 11 wrz 2019, śr.
01h 35m Nr lotu 2268
Bruksela [BRU] 08:15, 11 wrz 2019, śr.
czas przesiadki: 2h 20m
Bruksela [BRU] 10:35, 11 wrz 2019, śr.
08h 20m Nr lotu 9929
Nowy Jork [JFK] J.F.Kennedy International 12:55, 11 wrz 2019, śr.

Nowy Jork 17h 10m Kopenhaga

Ekonomiczna
Nowy Jork [JFK] J.F.Kennedy International 18:15, 24 wrz 2019, wt.
07h 30m Nr lotu 502
Bruksela [BRU] 07:45, 25 wrz 2019, śr.
czas przesiadki: 8h 15m
Bruksela [BRU] 16:00, 25 wrz 2019, śr.
01h 25m Nr lotu 2259
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 17:25, 25 wrz 2019, śr.