Kraków - Denpasar Bali
22 lis 2019, pt. - 04 gru 2019, śr.
2464 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Kraków 20h 30m Denpasar Bali

Ekonomiczna
Kraków [KRK] Balice 16:50, 22 lis 2019, pt.
02h 00m Nr lotu 1996
Amsterdam [AMS] Schiphol 18:50, 22 lis 2019, pt.
czas przesiadki: 2h 15m
Amsterdam [AMS] Schiphol 21:05, 22 lis 2019, pt.
16h 15m Nr lotu 835
Denpasar Bali [DPS] Denpasar 20:20, 23 lis 2019, sob.

Denpasar Bali 22h 55m Kraków

Ekonomiczna
Denpasar Bali [DPS] Denpasar 19:15, 04 gru 2019, śr.
03h 00m Nr lotu 4116
Kuala Lumpur [KUL] 22:15, 04 gru 2019, śr.
czas przesiadki: 1h 35m
Kuala Lumpur [KUL] 23:50, 04 gru 2019, śr.
13h 05m Nr lotu 810
Amsterdam [AMS] Schiphol 05:55, 05 gru 2019, czw.
czas przesiadki: 3h 25m
Amsterdam [AMS] Schiphol 09:20, 05 gru 2019, czw.
01h 50m Nr lotu 1993
Kraków [KRK] Balice 11:10, 05 gru 2019, czw.