Warszawa - Singapur
28 sty 2020, wt. - 06 lut 2020, czw.
1671,55 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 22h 40m Singapur

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 12:45, 28 sty 2020, wt.
02h 05m Nr lotu 1364
Amsterdam [AMS] Schiphol 14:50, 28 sty 2020, wt.
czas przesiadki: 6h 0m
Amsterdam [AMS] Schiphol 20:50, 28 sty 2020, wt.
12h 00m Nr lotu 809
Kuala Lumpur [KUL] 15:50, 29 sty 2020, śr.
czas przesiadki: 1h 30m
Kuala Lumpur [KUL] 17:20, 29 sty 2020, śr.
01h 05m Nr lotu 4091
Singapur [SIN] Changi 18:25, 29 sty 2020, śr.

Singapur 17h 25m Warszawa

Ekonomiczna
Singapur [SIN] Changi 01:35, 06 lut 2020, czw.
13h 20m Nr lotu 836
Amsterdam [AMS] Schiphol 07:55, 06 lut 2020, czw.
czas przesiadki: 2h 10m
Amsterdam [AMS] Schiphol 10:05, 06 lut 2020, czw.
01h 55m Nr lotu 1363
Warszawa [WAW] Okęcie 12:00, 06 lut 2020, czw.