Berlin - Kauai Island
19 lis 2019, wt. - 04 gru 2019, śr.
2920,73 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Berlin 25h 11m Kauai Island

Ekonomiczna
Berlin [TXL] Tegel 06:25, 19 lis 2019, wt.
01h 50m Nr lotu 1135
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 08:15, 19 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 2h 0m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 10:15, 19 lis 2019, wt.
11h 45m Nr lotu 66
Los Angeles [LAX] International 13:00, 19 lis 2019, wt.
czas przesiadki: 3h 34m
Los Angeles [LAX] International 16:34, 19 lis 2019, wt.
06h 02m Nr lotu 2284
Kauai Island [LIH] Lihue Municipal 20:36, 19 lis 2019, wt.

Kauai Island 25h 30m Berlin

Ekonomiczna
Kauai Island [LIH] Lihue Municipal 22:50, 04 gru 2019, śr.
05h 24m Nr lotu 5980
Los Angeles [LAX] International 06:14, 05 gru 2019, czw.
czas przesiadki: 6h 6m
Los Angeles [LAX] International 12:20, 05 gru 2019, czw.
10h 55m Nr lotu 3563
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 08:15, 06 gru 2019, pt.
czas przesiadki: 1h 20m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 09:35, 06 gru 2019, pt.
01h 45m Nr lotu 1734
Berlin [TXL] Tegel 11:20, 06 gru 2019, pt.