Praga - Kapsztad
09 gru 2019, pn. - 21 gru 2019, sob.
2421,82 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Praga 14h 30m Kapsztad

Ekonomiczna
Praga [PRG] Ruzyne 07:10, 09 gru 2019, pn.
01h 50m Nr lotu 5037
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 09:00, 09 gru 2019, pn.
czas przesiadki: 1h 20m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 10:20, 09 gru 2019, pn.
11h 20m Nr lotu 864
Kapsztad [CPT] 22:40, 09 gru 2019, pn.

Kapsztad 22h 45m Praga

Ekonomiczna
Kapsztad [CPT] 00:30, 21 gru 2019, sob.
11h 40m Nr lotu 598
Amsterdam [AMS] Schiphol 11:10, 21 gru 2019, sob.
czas przesiadki: 9h 40m
Amsterdam [AMS] Schiphol 20:50, 21 gru 2019, sob.
01h 25m Nr lotu 1359
Praga [PRG] Ruzyne 22:15, 21 gru 2019, sob.