Gdańsk - Denpasar Bali
20 lis 2019, śr. - 09 gru 2019, pn.
2265,79 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Gdańsk 34h 00m Denpasar Bali

Ekonomiczna
Gdańsk [GDN] Rębiechowo 06:00, 20 lis 2019, śr.
01h 05m Nr lotu 1758
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 07:05, 20 lis 2019, śr.
czas przesiadki: 14h 35m
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 21:40, 20 lis 2019, śr.
06h 10m Nr lotu 164
Doha [DOH] 05:50, 21 lis 2019, czw.
czas przesiadki: 2h 30m
Doha [DOH] 08:20, 21 lis 2019, czw.
09h 40m Nr lotu 960
Denpasar Bali [DPS] Denpasar 23:00, 21 lis 2019, czw.

Denpasar Bali 54h 15m Gdańsk

Ekonomiczna
Denpasar Bali [DPS] Denpasar 19:00, 09 gru 2019, pn.
09h 59m Nr lotu 963
Doha [DOH] 23:59, 09 gru 2019, pn.
czas przesiadki: 15h 36m
Doha [DOH] 15:35, 10 gru 2019, wt.
06h 45m Nr lotu 163
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 20:20, 10 gru 2019, wt.
czas przesiadki: 20h 55m
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 17:15, 11 gru 2019, śr.
01h 00m Nr lotu 757
Gdańsk [GDN] Rębiechowo 18:15, 11 gru 2019, śr.