Gdańsk - Denpasar Bali
10 mar 2020, wt. - 31 mar 2020, wt.
2203 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Gdańsk 19h 05m Denpasar Bali

Ekonomiczna
Gdańsk [GDN] Rębiechowo 06:00, 10 mar 2020, wt.
01h 05m Nr lotu 1758
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 07:05, 10 mar 2020, wt.
czas przesiadki: 1h 20m
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 08:25, 10 mar 2020, wt.
06h 10m Nr lotu 162
Doha [DOH] 16:35, 10 mar 2020, wt.
czas przesiadki: 0h 50m
Doha [DOH] 17:25, 10 mar 2020, wt.
09h 40m Nr lotu 964
Denpasar Bali [DPS] Denpasar 08:05, 11 mar 2020, śr.

Denpasar Bali 29h 40m Gdańsk

Ekonomiczna
Denpasar Bali [DPS] Denpasar 09:20, 31 mar 2020, wt.
10h 00m Nr lotu 965
Doha [DOH] 14:20, 31 mar 2020, wt.
czas przesiadki: 1h 15m
Doha [DOH] 15:35, 31 mar 2020, wt.
06h 30m Nr lotu 163
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 21:05, 31 mar 2020, wt.
czas przesiadki: 11h 0m
Kopenhaga [CPH] Copenhagen 08:05, 01 kwi 2020, śr.
00h 55m Nr lotu 755
Gdańsk [GDN] Rębiechowo 09:00, 01 kwi 2020, śr.