Warszawa - Cayo Coco
24 sty 2020, pt. - 03 lut 2020, pn.
2096 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 46h 40m Cayo Coco

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 17:05, 24 sty 2020, pt.
02h 05m Nr lotu 419
Zurych [ZRH] 19:10, 24 sty 2020, pt.
czas przesiadki: 14h 15m
Zurych [ZRH] 09:25, 25 sty 2020, sob.
08h 50m Nr lotu 879
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 12:15, 25 sty 2020, sob.
czas przesiadki: 18h 0m
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 06:15, 26 sty 2020, ndz.
03h 30m Nr lotu 1754
Cayo Coco [CCC] 09:45, 26 sty 2020, ndz.

Cayo Coco 25h 50m Warszawa

Ekonomiczna
Cayo Coco [CCC] 10:55, 03 lut 2020, pn.
03h 30m Nr lotu 1755
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 14:25, 03 lut 2020, pn.
czas przesiadki: 9h 25m
Toronto [YYZ] Lester B Pearson Internationa 23:50, 03 lut 2020, pn.
07h 00m Nr lotu 858
Londyn [LHR] Heathrow Londyn 11:50, 04 lut 2020, wt.
czas przesiadki: 3h 25m
Londyn [LHR] Heathrow Londyn 15:15, 04 lut 2020, wt.
02h 30m Nr lotu 850
Warszawa [WAW] Okęcie 18:45, 04 lut 2020, wt.