Warszawa - Seul
20 lis 2019, śr. - 05 gru 2019, czw.
2033 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 17h 35m Seul

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 06:35, 20 lis 2019, śr.
02h 35m Nr lotu 1247
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 09:10, 20 lis 2019, śr.
czas przesiadki: 4h 0m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 13:10, 20 lis 2019, śr.
11h 00m Nr lotu 264
Seul [ICN] Incheon International 08:10, 21 lis 2019, czw.

Seul 19h 05m Warszawa

Ekonomiczna
Seul [ICN] Incheon International 00:55, 05 gru 2019, czw.
11h 35m Nr lotu 856
Amsterdam [AMS] Schiphol 04:30, 05 gru 2019, czw.
czas przesiadki: 5h 35m
Amsterdam [AMS] Schiphol 10:05, 05 gru 2019, czw.
01h 55m Nr lotu 1363
Warszawa [WAW] Okęcie 12:00, 05 gru 2019, czw.