Kraków - Male
09 mar 2020, pn. - 18 mar 2020, śr.
2395 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Kraków 28h 0m Male

Ekonomiczna
Kraków [KRK] Balice 06:00, 09 mar 2020, pn.
2h 0m Nr lotu 1992
Amsterdam [AMS] Schiphol 08:00, 09 mar 2020, pn.
czas przesiadki: 12h 25m
Amsterdam [AMS] Schiphol 20:25, 09 mar 2020, pn.
6h 30m Nr lotu 3948
Abu Dhabi [AUH] International 05:55, 10 mar 2020, wt.
czas przesiadki: 2h 55m
Abu Dhabi [AUH] International 08:50, 10 mar 2020, wt.
4h 10m Nr lotu 3916
Male [MLE] 14:00, 10 mar 2020, wt.

Male 30h 0m Kraków

Ekonomiczna
Male [MLE] 20:30, 18 mar 2020, śr.
4h 15m Nr lotu 3917
Abu Dhabi [AUH] International 23:45, 18 mar 2020, śr.
czas przesiadki: 9h 15m
Abu Dhabi [AUH] International 09:00, 19 mar 2020, czw.
7h 25m Nr lotu 3949
Amsterdam [AMS] Schiphol 13:25, 19 mar 2020, czw.
czas przesiadki: 7h 15m
Amsterdam [AMS] Schiphol 20:40, 19 mar 2020, czw.
1h 50m Nr lotu 1999
Kraków [KRK] Balice 22:30, 19 mar 2020, czw.