Warszawa - Mauritus
31 gru 2020, czw. - 15 sty 2021, pt.
2453 PLN
za 1 osobę + 129,00 PLN opłaty serwisowej
Szczegóły oferty

Warszawa 17h 20m Mauritus

Ekonomiczna
Warszawa [WAW] Okęcie 17:20, 31 gru 2020, czw.
2h 35m Nr lotu 1047
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 19:55, 31 gru 2020, czw.
czas przesiadki: 3h 40m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 23:35, 31 gru 2020, czw.
11h 5m Nr lotu 933
Mauritus [MRU] Mauritius 13:40, 01 sty 2021, pt.

Mauritus 18h 0m Warszawa

Ekonomiczna
Mauritus [MRU] Mauritius 21:00, 15 sty 2021, pt.
11h 50m Nr lotu 932
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 05:50, 16 sty 2021, sob.
czas przesiadki: 3h 50m
Paryż [CDG] Charles De Gaulle 09:40, 16 sty 2021, sob.
2h 20m Nr lotu 1146
Warszawa [WAW] Okęcie 12:00, 16 sty 2021, sob.