Singapore Airlines loty

już od 2542 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Singapore Airlines

Najtańsze loty Singapore Airlines

Pokaż inne miasta

Loty Singapore Airlines (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy Singapore Airlines Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.‑pt. 9:00 - 20:00

sob. 10:00 - 14:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Singapore Airlines są obecnie do Singapuru, Krabi i Phnom Penh. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Warszawy.
 

Singapore Airlines, loty już od 2542 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 18 styczeń 2019 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 26 styczeń 2019 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Singapore Airlines z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Singapore Airlines zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi i bonusy

W czasie lotu z Singapore Airlines pasażerowie mogą korzystać z systemu rozrywki pokładowej – KrisWorld, zapewniającego szeroki wybór filmów, muzyki i gier dostępnych także w wersji 3D. Singapurska linia lotnicza korzysta z programu lojalnościowego KrisFlyer oraz Miles&More. Podróżni mogą zbierać punkty i mile, za które otrzymują bonusy i promocje. Przewoźnik przygotował również specjalną ofertę Singapore Stopover Holiday dla pasażerów podróżujących do Australii, Nowej Zelandii i Azji. Oferta zawiera propozycję jedno-, dwudniowego przystanku w Singapurze. Zainteresowani mogą wybrać jeden z kilku pakietów cenowych zapewniających: nocleg w hotelu, transfer z lotniska do hotelu i z powrotem oraz darmowy wstęp do wielu atrakcji w mieście. Pasażerom kończącym podróż w Singapurze, udostępniono ofertę Basic Singapore Stopover Holiday, zapewniającą klientom Singapore Airlines i SilkAir pobyt w Transit Louge lub Transit Hotels na kilkugodzinny pobyt za dodatkową opłatą.