Singapore Airlines loty

już od 4494 PLN

   
   
Dodaj następny pokój
Singapore Airlines

Najtańsze loty Singapore Airlines

Pokaż inne miasta

Loty Singapore Airlines (kraje)

Pokaż inne kraje
Alert cenowy: Singapore Airlines Nie szukaj tanich biletów. Zrobimy to za Ciebie. Szukasz tanich lotów? Zapisz się na alert cenowy! Określ, dokąd i kiedy chcesz polecieć. Wyślemy Ci powiadomienie, gdy pojawi się lot w niższej cenie!

Skontaktuj się z nami:

Centrum Rezerwacji

Bilety lotnicze: 61 626 20 20

Faks: +48 61 849 4381

Godziny pracy infolinii

pn.-pt. 9:00 - 20:00

Biuro Obsługi Klienta

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznań

Najtańsze loty Singapore Airlines są obecnie do Ho Chi Minh City, Dzakarty i Phuket. Najniższe ceny biletów uzyskasz wybierając wyloty z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.
 

Singapore Airlines, loty już od 4494 PLN

Aby skorzystać z połączenia w tej cenie trzeba wybrać wylot w dniu 07 luty 2025 r. Na powrót najlepiej wybrać wylot z () w dniu 08 marzec 2025 r. Więcej informacji o tym połączeniu znajdziesz na stronie: Bilety lotnicze. Jeżeli chcesz wybrać inne lotnisko, skorzystaj ze strony: Tanie loty.
 
Dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie lotu Singapore Airlines z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Pamiętaj, że oprócz połączeń liniami lotniczymi Singapore Airlines zawsze warto rozważyć czy na tej samej trasie inny przewoźnik nie oferuje tańszych połączeń lub dodatkowych usług w tej samej cenie. Wyszukując połączeń w serwisie bluesky.pl zawsze otrzymasz propozycje lotów różnych przewoźników, dzięki czemu możesz porównać ich oferty. Podane na tej stronie ceny są orientacyjne.

Dodatkowe usługi i bonusy

W czasie lotu z Singapore Airlines pasażerowie mogą korzystać z systemu rozrywki pokładowej – KrisWorld, zapewniającego szeroki wybór filmów, muzyki i gier dostępnych także w wersji 3D. Singapurska linia lotnicza korzysta z programu lojalnościowego KrisFlyer oraz Miles&More. Podróżni mogą zbierać punkty i mile, za które otrzymują bonusy i promocje. Przewoźnik przygotował również specjalną ofertę Singapore Stopover Holiday dla pasażerów podróżujących do Australii, Nowej Zelandii i Azji. Oferta zawiera propozycję jedno-, dwudniowego przystanku w Singapurze. Zainteresowani mogą wybrać jeden z kilku pakietów cenowych zapewniających: nocleg w hotelu, transfer z lotniska do hotelu i z powrotem oraz darmowy wstęp do wielu atrakcji w mieście. Pasażerom kończącym podróż w Singapurze, udostępniono ofertę Basic Singapore Stopover Holiday, zapewniającą klientom Singapore Airlines i SilkAir pobyt w Transit Louge lub Transit Hotels na kilkugodzinny pobyt za dodatkową opłatą.