Tanie loty do Portugalii

już od 622 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Funchal
od622 PLN
Porto
od902 PLN
Lizbona
od1037 PLN
Faro
od1082 PLN
Ponta Delgada
od1260 PLN
Flores Island
od6901 PLN
Corvo Island
od11509 PLN
Pico Island
Santa Maria
Tanie połączenia lotnicze do Portugalii są obecnie dostępne z: Katowic, Warszawy i Krakowa. Niedrogie loty do Portugalii w grudniu są realizowane do: Funchal, Porto i Lizbony. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Portugalii udostępniają linie lotnicze Wizz Air, Brussels Airlines, Lufthansa i TAP Portugal.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Funchal. W grudniu najtańsze loty do Portugalii są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 19 grudzień 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 26 grudzień 2023 r. Za tanie loty do Portugalii ( z Katowic do Funchal) w tych datach zapłacisz tylko 622 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Portugalii warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Portugalii z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. W grudniu tanie loty do Funchal oferują linie lotnicze: Wizz Air.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Portugalii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Portugalii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.