Tanie loty do Ukrainy

już od 76 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Lwów
od76 PLN
Kijów
od79 PLN
Zaporozhye
od133 PLN
Charków
od134 PLN
Odessa
od221 PLN
Chernovtsy
od4643 PLN
Ivano-Frankovsk
od4779 PLN
Dniepropietrowsk
od4785 PLN
Tanie połączenia lotnicze do Ukrainy są obecnie dostępne z: Poznania, Gdańska i Katowic. Niedrogie loty do Ukrainy w październiku są realizowane do: Lwowa, Kijowa i Zaporozhye. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Ukrainy udostępniają linie lotnicze Wizz Air, Ryanair i LOT.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Lwowa. W październiku najtańsze loty do Ukrainy są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 03 październik 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 07 październik 2021 r. Za tanie loty do Ukrainy ( z Poznania do Lwowa) w tych datach zapłacisz tylko 76 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Ukrainy warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Ukrainy z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. W październiku tanie loty do Lwowa oferują linie lotnicze: Wizz Air.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Ukrainy. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Ukrainy i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.