Tanie loty do Ukrainy

już od 78 PLN

Sprawdź promocje na loty :
Odessa
od78 PLN
Kijów
od109 PLN
Charków
od144 PLN
Lwów
od144 PLN
Dniepropietrowsk
od490 PLN
Ivano-Frankovsk
od505 PLN
Chernovtsy
od509 PLN
Kherson
od561 PLN
Simferopol
od1770 PLN
Tanie połączenia lotnicze do Ukrainy są obecnie dostępne z: Katowic, Bydgoszczy i Krakowa. Niedrogie loty do Ukrainy w lutym są realizowane do: Odessy, Kijowa i Charkowa. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Ukrainy udostępniają linie lotnicze Ryanair, UKRAINE i Aeroflot.
 
Najniższe ceny lotów są obecnie do Odessy. W lutym najtańsze loty do Ukrainy są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 01 luty 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 08 luty 2020 r. Za tanie loty do Ukrainy ( z Katowic do Odessy) w tych datach zapłacisz tylko 78 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Ukrainy warto zakupić jak najwcześniej. Tanie loty do Ukrainy z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. W lutym tanie loty do Odessy oferują linie lotnicze: Ryanair.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Ukrainy. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Ukrainy i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.