Tanie loty do Alicante

już od 359 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od359 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Alicante są obecnie dostępne z: Poznania. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Alicante udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W listopadzie najtańsze loty do Alicante są oferowane z Poznania. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 20 listopad 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 23 listopad 2021 r.Za tanie loty do Alicante ( z Poznania) w tych datach zapłacisz tylko 359 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Alicante warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Alicante z Poznania oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Alicante zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Hiszpanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Alicante. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Alicante i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Marzysz o wygrzewaniu się na piaszczystych plażach skąpanych w słońcu? Doskwiera Ci brak ciekawych atrakcji i ekscytujących wrażeń? Nie trać czasu i leć do pięknego miasta w południowo-wschodniej Hiszpanii – Alicante. Położenie nad Morzem Śródziemnym sprawia, że Alicante co roku przyciąga mnóstwo turystów z całego świata, spragnionych wypoczynku na piaszczystych plażach, upalnej aury i niesamowitych widoków. Jeżeli jednak myślisz, że to miasto nie może zaproponować Ci niczego więcej poza dobrą pogodą, wodą oraz piaskiem, jesteś w błędzie. Alicante zachwyci Cię bowiem pięknymi zabytkami, w szczególności górującą nad nim twierdzą Castillo de Santa Bárbara, gotyckimi kościołami, XVII-wieczną kolegiatą, areną walk byków oraz malowniczą dzielnicą Santa Cruz. Po plażowaniu możesz się wybrać do teatru, kina bądź jednego z muzeów, w których zobaczysz m. in. dzieła takich mistrzów jak Picasso czy Dali. Nie zapomnij też wybrać się na spacer po jednym z urokliwych parków, a także słynnej promenadzie Explanada de España. Odwiedź też tamtejsze restauracje i lokale rozrywkowe, które tętnią życiem i pustoszeją dopiero bladym świtem.

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.