Tanie loty do Aten w wrześniu

już od 317 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od317 PLN
zPolski
od335 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Aten są obecnie dostępne z: Berlina i Katowic. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Aten udostępniają linie lotnicze Ryanair i Wizz Air.
 
W wrześniu najtańsze loty do Aten są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 21 wrzesień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 22 wrzesień 2021 r.Za tanie loty do Aten ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 317 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Aten warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Aten z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Aten zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Grecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Aten. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Aten i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Miejsce narodzin demokracji, miasto, w którym spotykali się najwięksi filozofowie oraz wojownicy starożytności. Ateny wraz z górującym nad nimi Akropolem nadal stanowią perłę współczesnej Grecji. Jest to jedno z miast, które trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Spacerując malowniczymi ulicami, można odnieść wrażenie, że czas zatrzymał się wiele wieków temu. Rozrzucone po całym mieście ruiny starożytnych obiektów stale przypominają o wspaniałej historii miasta. Spędzając wakacje w Atenach, warto odwiedzić dwie miejskie agory (grecką i rzymską) oraz stadion Panathinaiko. Właśnie na tej sportowej arenie odrodziły się igrzyska olimpijskie w nowożytnej formie. Uliczkami miasta wytyczono kilka tras spacerowych, umożliwiających odwiedzenie najważniejszych miejskich zabytków. Narodowe Muzeum Archeologiczne jest jednym z miejsc, które należy uwzględnić przy planowaniu urlopu. Muzeum zgromadziło pokaźną kolekcję sztuki antycznej, która zachwyci nawet najbardziej wybrednych amatorów klasycznego piękna. Jednymi z najciekawszych codziennych wydarzeń kulturalnych, odbywających się w mieście są wieczorne koncerty muzyki klasycznej. W wolnej chwili warto również zatrzymać się w jednej z lokalnych tawern, aby spróbować sera feta, ryb i wina – czyli tego, z czego słynie kuchnia grecka.