Tanie loty do Balikpapan z Polski

już od 3997 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od3997 PLN
zGdańska
od4496 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Balikpapan są obecnie z Warszawy i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Balikpapan w lipcu zaczynają się od 3997 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Balikpapan, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 06 czerwiec 2021 r. Na powrót z Balikpapan najlepiej wybrać 13 czerwiec 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Balikpapan warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Balikpapan w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Turkish Airlines i SAS. Tanie loty Polska Balikpapan są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Balikpapan oferują linie: Turkish Airlines.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Balikpapan z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Balikpapan. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Balikpapan zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Indonezja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Balikpapan. Podane ceny są orientacyjne.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych