Tanie loty do Balikpapan z Polski w wrześniu

już od 4484 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od4484 PLN
zWrocławia
od5687 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Balikpapan są obecnie z Warszawy i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Balikpapan w wrześniu zaczynają się od 4484 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Balikpapan, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 20 wrzesień 2022 r. Na powrót z Balikpapan najlepiej wybrać 28 wrzesień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Balikpapan warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Balikpapan w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Emirates. Tanie loty Polska Balikpapan są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Balikpapan oferują linie: Emirates.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Balikpapan z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Balikpapan. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Balikpapan zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Indonezja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Balikpapan. Podane ceny są orientacyjne.