Tanie loty do Bergamo

już od 97 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od97 PLN
zNiemiec
od187 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Bergamo są obecnie dostępne z: Katowic i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Bergamo udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W sierpniu najtańsze loty do Bergamo są oferowane z Katowic. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 11 październik 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 13 październik 2022 r.Za tanie loty do Bergamo ( z Katowic) w tych datach zapłacisz tylko 97 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Bergamo warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Bergamo z Katowic oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bergamo zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Bergamo. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Bergamo i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Leżące u podnóża Alp, w odległości zaledwie 50 kilometrów od Mediolanu, Bergamo jest najpiękniejszym miastem Lombardii, dlatego jeśli będziesz w północnej części Włoch, zatrzymaj się na międzynarodowym lotnisku, które położone jest zaledwie 5 kilometrów od miasta. Stamtąd najprościej wyruszyć na zwiedzanie.Bergamo ze względu na bogatą średniowieczną oraz renesansową architekturę jest jednym z najbardziej intrygujących miast w tej części kraju. Właściwie składa się z dwóch oddzielnych poziomów. Jeżeli chcesz zwiedzać, wpierw wybierz górną część miasta, położoną na wzgórzu Città Alta, która otoczona ponad pięciokilometrowym murem słynie z mnóstwa zabytków oraz dzieł sztuki. Za główny punkt miasta uchodzi centralny plac Piazza Vecchia. Znajdziesz tam również starodawne, miejskie kościoły i muzea, a także obrazy słynnego włoskiego malarza Lorenzo Lotto, który urodził się w Bergamo i tworzył w XVI wieku.Dolna część miasta, tak zwana Città Bassa jest bardziej nowoczesna od górnej. Położona na równinie rozbrzmiewająca hałasem gwarnych ulic, składająca się z szerokich handlowych alej, wzdłuż których wznoszą się eklektyczne budynki Città Bassa zachęca do zakupów.Obie dzielnice miasta łączy kolejka linowa, gdy z niej skorzystasz, z pewnością oczarują cię oszałamiające widoki, zobaczysz nawet mediolańskie wieżowce.

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.