Tanie loty do Bilbao

już od 685 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od685 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Bilbao są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Bilbao udostępniają linie lotnicze i TAP Portugal.
 
W grudniu najtańsze loty do Bilbao są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 wrzesień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 27 wrzesień 2022 r.Za tanie loty do Bilbao ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 685 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Bilbao warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Bilbao z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: TAP Portugal. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bilbao zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Hiszpanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Bilbao. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Bilbao i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Bilbao to stolica baskijska, największe miasto położone na północy Hiszpanii. Rewolucyjna historia wyczuwalna w niektórych miejscach, w innych zaś panująca nowoczesność - zachwyca turystów. Bilbao to bardzo ciekawe miejsce dla osób lubiących sztukę. Znajduje się tu Muzeum Sztuk Pięknych, Pałac Euskalduna mieszczący salę koncertową i galerię, neobarokowy Teatr Arriaga, Kiosko del Arenal - sala koncertowa na powietrzu. Jednak najbardziej rozpoznawalnym obiektem jest Muzeum Guggenheima zaprojektowane przez Franka Gehry'ego. Budynek przyjął kształt futurystycznego statku i został uznany za jeden z najpiękniejszych na świecie. Siedem średniowiecznych ulic starego miasta to serce Bilbao, znajduje się tu gotycka Catedral Basilica de Santiago oraz kryty targ La Ribera. Koniecznie trzeba spróbować specjałów kuchni baskijskiej w restauracjach mieszczących się na Casco Viejo. Jeżeli chciałoby się spojrzeć z góry na piękny krajobraz tego miejsca. warto skorzystać z kolejki szynowej, by dostać się na szczyt wzgórza Artxanda. Godne polecenia są także spacery po promenadzie wzdłuż rzeki Nervión oraz po Parku Casilda de Iturizzar, które pozostawią przyjemne wspomnienia na lata.