Tanie loty do Bordeaux

już od 785 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od785 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Bordeaux są obecnie dostępne z: Wrocławia. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Bordeaux udostępniają linie lotnicze i KLM.
 
W lipcu najtańsze loty do Bordeaux są oferowane z Wrocławia. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 24 wrzesień 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 29 wrzesień 2022 r.Za tanie loty do Bordeaux ( z Wrocławia) w tych datach zapłacisz tylko 785 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Bordeaux warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Bordeaux z Wrocławia oferują obecnie linie lotnicze: KLM. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bordeaux zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Francji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Bordeaux. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Bordeaux i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Francja znana jest z pięknych widoków, zachwycających zabytków oraz oczywiście doskonałej kuchni. Jednym ze znaków rozpoznawczych tego kraju jest również wyśmienite wino. Jednym z najbardziej znanych jest Bordeaux, które wzięło swoją nazwę od jednego z pięknych miast o takiej samej nazwie. Jest to doskonałe miejsce do spokojnego wypoczynku przy lampce wina i talerzu francuskich smakołyków. Poznawanie uroków miasta nad Garonną warto zacząć od wizyty na słynnym Targu Kapucynów. Wąskie uliczki pełne są straganów, na których prezentowane są najróżniejsze towary od słodyczy aż po zimowe kurtki. Najbardziej malowniczą częścią Bordeaux jest plac Saint Pierre. Niewielki skwer otoczony wysoką i ścisłą zabudową jest niezwykle urzekający. Do najważniejszych zabytków, jakie warto zobaczyć, spędzając czas w mieście, jest bazylika św. Michała. Piękna świątynia położona jest w jednej z rzadziej odwiedzanych przez turystów części miasta, mimo to uważana jest za znak rozpoznawczy Bordeaux. Innym ciekawym zabytkiem, jaki warto zobaczyć, są ruiny rzymskiego amfiteatru z III wieku. Niestety sami mieszkańcy przyczynili się do dewastacji tego miejsca, zabierając zabytkowe bloki kamienia. Na szczęście obiekt, mimo iż mocno uszkodzony, prezentuje się imponująco.