Tanie loty do Brukseli z Polski

już od 500 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od500 PLN
zKatowic
od524 PLN
zGdańska
od575 PLN
zZielonej Góry
od578 PLN
zLublin
od607 PLN
zBydgoszczy
Najtańsze loty do Brukseli są obecnie z Warszawy, Katowic i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Brukseli w czerwcu zaczynają się od 500 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Bruksela, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 01 wrzesień 2020 r. Na powrót z Brukseli najlepiej wybrać 04 wrzesień 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Bruksela warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Brukseli w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Bruksela są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Brukseli oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Brukseli z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Brukseli. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Brukseli zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Belgia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Bruksela. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wizyta w Brukseli z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Spacer zabytkowymi ulicami miasta łatwo można połączyć z odwiedzinami w nowoczesnych centrach handlowych. Zwiedzanie miasta nie może obyć się bez wizyty w katedrze św. Michała i św. Guduli. Kościół znany jest z zapierających dech w piersiach witraży i przepięknej ambony. Przez wielu ta świątynia uznawana jest za faktyczny symbol miasta.
 
Będąc w centrum Brukseli obowiązkowo należy zobaczyć „siusiające” fontanny. Manneken Pis oraz jego siostra Jeanneke Pis ustawieni zostali po obu stronach Grand Place, będącego centralnym placem miasta. Otoczony przez zespół zabytkowych kamienic plac jest idealnym miejscem do skosztowania niderlandzkiej specjalności – frytek z majonezem. Amatorów słodyczy powinien ucieszyć fakt, że w Brukseli działa Muzeum Czekolady. W mieście oprócz zachwycających zabytków, odwiedzić można powstałe w 1958 roku Atomium. Instalacja została wybudowana z okazji targów EXPO, jako model 165 milionów razy powiększonego kryształu żelaza, jest obecnie jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Brukseli.
 
Chociaż Bruksela nie należy do najlepiej oznakowanych miast, dla osób znających język francuski znacznym udogodnieniem będzie to, że wszystkie tablice informacyjne zawierają dwujęzyczne napisy- po flamandzku i francusku.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych