Tanie loty do Brukseli z Polski

już od 687 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zLublin
od687 PLN
zWrocławia
od698 PLN
zKatowic
od745 PLN
zBydgoszczy
od753 PLN
zGdańska
od786 PLN
zWarszawy
od2566 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Brukseli są obecnie z Lublin, Wrocławia i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Brukseli w lipcu zaczynają się od 687 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Bruksela, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 11 listopad 2022 r. Na powrót z Brukseli najlepiej wybrać 13 listopad 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Bruksela warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Brukseli w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT, KLM i Wizz Air. Tanie loty Polska Bruksela są obecnie z Lublin. Najtańsze połączenia lotnicze z Lublin do Brukseli oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Brukseli z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Brukseli. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Brukseli zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Belgia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Bruksela. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wizyta w Brukseli z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Spacer zabytkowymi ulicami miasta łatwo można połączyć z odwiedzinami w nowoczesnych centrach handlowych. Zwiedzanie miasta nie może obyć się bez wizyty w katedrze św. Michała i św. Guduli. Kościół znany jest z zapierających dech w piersiach witraży i przepięknej ambony. Przez wielu ta świątynia uznawana jest za faktyczny symbol miasta.
 
Będąc w centrum Brukseli obowiązkowo należy zobaczyć „siusiające” fontanny. Manneken Pis oraz jego siostra Jeanneke Pis ustawieni zostali po obu stronach Grand Place, będącego centralnym placem miasta. Otoczony przez zespół zabytkowych kamienic plac jest idealnym miejscem do skosztowania niderlandzkiej specjalności – frytek z majonezem. Amatorów słodyczy powinien ucieszyć fakt, że w Brukseli działa Muzeum Czekolady. W mieście oprócz zachwycających zabytków, odwiedzić można powstałe w 1958 roku Atomium. Instalacja została wybudowana z okazji targów EXPO, jako model 165 milionów razy powiększonego kryształu żelaza, jest obecnie jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Brukseli.
 
Chociaż Bruksela nie należy do najlepiej oznakowanych miast, dla osób znających język francuski znacznym udogodnieniem będzie to, że wszystkie tablice informacyjne zawierają dwujęzyczne napisy- po flamandzku i francusku.