Tanie loty do Chanii w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Chanii warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Chanii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Grecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Chanii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Chanii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Podróżowanie po Krecie, największej greckiej wyspie jest niesamowitym przeżyciem. Morze Śródziemne, przepiękne plaże i osobliwe zabytki pochodzące z najróżniejszych epok. Chania jest drugim co do wielkości miastem na tej ślicznej wyspie.
 
Chania jest o wiele bardziej urokliwa od Iraklionu. Mimo, że większość atrakcji można zobaczyć w ciągu jednego dnia, warto zatrzymać się w mieście na noc, by poczuć atmosferę ciszy i spokoju. Spacerując po krętych uliczkach Starego Miasta, poczujesz się jak w Wenecji, odkrywając założone przez wenecjan sklepy, restauracje i kościoły, których historia sięga setek lat. W Porcie Weneckim spotkasz najstarszą w Grecji, XVI-wieczną latarnię morską, a ponadto 9 arsenałów oraz dobrze zachowany meczet Janczarów. Jeśli natomiast fascynuje Cię kultura minojska, koniecznie zajrzyj do jednego z arsenałów, w którym znajdziesz replikę minojskiej łodzi.
 
Po intensywnym zwiedzaniu możesz odpocząć w położonym na obrzeżach miasta parku, gdzie pasą się dzikie kozy Agrimi. Ponadto znajdziesz tam kino plenerowe oraz kawiarnię. Jeśli natomiast masz ochotę na coś konkretnego, wybierz jedną z wielu przytulnych restauracji. Możesz spróbować pieczonej jagnięciny, ośmiornicy lub nadziewanych kwiatów cukinii.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych