Tanie loty do Chanii w maju

już od 802 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od802 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Chanii są obecnie dostępne z: Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Chanii udostępniają linie lotnicze i Aegean Air.
 
W maju najtańsze loty do Chanii są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 02 maj 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 11 maj 2020 r.Za tanie loty do Chanii ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 802 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Chanii warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Chanii z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Aegean Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Chanii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Grecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Chanii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Chanii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Podróżowanie po Krecie, największej greckiej wyspie jest niesamowitym przeżyciem. Morze Śródziemne, przepiękne plaże i osobliwe zabytki pochodzące z najróżniejszych epok. Chania jest drugim co do wielkości miastem na tej ślicznej wyspie.
 
Chania jest o wiele bardziej urokliwa od Iraklionu. Mimo, że większość atrakcji można zobaczyć w ciągu jednego dnia, warto zatrzymać się w mieście na noc, by poczuć atmosferę ciszy i spokoju. Spacerując po krętych uliczkach Starego Miasta, poczujesz się jak w Wenecji, odkrywając założone przez wenecjan sklepy, restauracje i kościoły, których historia sięga setek lat. W Porcie Weneckim spotkasz najstarszą w Grecji, XVI-wieczną latarnię morską, a ponadto 9 arsenałów oraz dobrze zachowany meczet Janczarów. Jeśli natomiast fascynuje Cię kultura minojska, koniecznie zajrzyj do jednego z arsenałów, w którym znajdziesz replikę minojskiej łodzi.
 
Po intensywnym zwiedzaniu możesz odpocząć w położonym na obrzeżach miasta parku, gdzie pasą się dzikie kozy Agrimi. Ponadto znajdziesz tam kino plenerowe oraz kawiarnię. Jeśli natomiast masz ochotę na coś konkretnego, wybierz jedną z wielu przytulnych restauracji. Możesz spróbować pieczonej jagnięciny, ośmiornicy lub nadziewanych kwiatów cukinii.