Tanie loty do Charkowa z Polski

już od 167 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od167 PLN
zKrakowa
od181 PLN
zGdańska
od505 PLN
zWrocławia
od665 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Charkowa są obecnie z Poznania, Krakowa i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Charkowa w listopadzie zaczynają się od 167 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Charków, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 18 listopad 2021 r. Na powrót z Charkowa najlepiej wybrać 21 listopad 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Charków warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Charkowa w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Wizz Air i LOT. Tanie loty Polska Charków są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Charkowa oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Charkowa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Charkowa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Charkowa zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Ukraina nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Charków. Podane ceny są orientacyjne.

Informujemy, że nasza infolinia w dniu 1 listopada jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.