Tanie loty do Cork

już od 853 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od853 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Cork są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Cork udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W grudniu najtańsze loty do Cork są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 20 marzec 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 26 marzec 2023 r.Za tanie loty do Cork ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 853 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Cork warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Cork z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Cork zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Republiki Irlandii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Cork. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Cork i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
W malowniczej południowej Irlandii leży niewielkie miasteczko Cork. Początki miasta datuje się na rok 606, kiedy to św. Finbarr postanowił wybudować tam klasztor. Na jego miejscu stoi dziś katedra nazwana imieniem świętego. W kolejnych latach miasto zostało rozbudowane przez Normanów, a w późniejszych wiekach przez angielskich kolonistów. Zabudowa Cork prezentuje francuski gotyk, zatem już sam spacer jego ulicami wzbudza w zwiedzających zachwyt. Miejscem, które warto odwiedzić, będąc w mieście, jest bez wątpienia kościół św. Anny. Znajduje się tam wieża Shandon wraz z dzwonem, na którym każdy może zagrać dowolna melodię. Z kolei wizyta w zbudowanej na wzgórzu katedrze św. Kolmana umożliwi podziwianie widoku na całe miasto i jego okolicę. Nie można również pominąć wizyty w Muzeum Masła.
 
Cork leży tuż przy ujściu rzeki Lee do Morza Celtyckiego. Mieści się tu jeden z największych portów Irlandii, do którego przybijają promy z pozostałych części Europy. Miasto słynie z niesamowicie smacznej kuchni. Jest tam pełno barów i restauracji, do których koniecznie musisz zajrzeć.