Tanie loty do Dortmundu w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Dortmundu warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Dortmundu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Niemiec.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Dortmundu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Dortmundu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Zagłębie Ruhry kojarzy Ci się tylko i wyłącznie z przemysłem? Odwiedź jedno z miast tego regionu i przekonaj się, jak bardzo się mylisz.
 
Do Dortmundu powinni się wybrać wszyscy amatorzy złocistego trunku. Miasto to jest bowiem jednym z głównych ośrodków produkcji piwa na Starym Kontynencie. Odwiedź lokalne browary i rozkoszuj się smakiem tego wspaniałego napoju. Masz trochę wolnych środków w portfelu i chcesz poszaleć? A może marzysz o podjęciu ryzyka? Kasyno
 
Hohensyburg stworzono właśnie z myślą o Tobie. Wszyscy, którzy preferują zwiedzanie, zakochają się w historycznych zakątkach Dortmundu. Tamtejsze zamki, a wśród nich: trzynastowieczne Haus Bodelschwingh i Haus Rodenberg, renesansowo-barokowy Haus Dellwig czy gotycka rezydencja Haus Wenge oczarują niejednego. Uwagę przyciągają też interesujące muzea: Historii Naturalnej, Sztuki i Historii Kultury, Przemysłu czy też… Książek Kucharskich.
 
Jednym z najważniejszych elementów miasta jest bez wątpienia stadion piłkarski. To na nim zbierają się tłumy widzów, by kibicować dumie Dortmundu, jaką jest słynna Borussia. To miejsce, w którym nie zabraknie nadmiaru emocji.