Tanie loty do Edynburga w wrześniu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Edynburga warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Edynburga zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Wielkiej Brytanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Edynburga. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Edynburga i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Edynburg - nieważne kiedy się tam wyląduje, miasto zawsze ma w sobie to coś, tę nutkę tajemnicy, którą można odkryć. Edynburg, szkocka perełka na liście każdego turysty. Nad miastem góruje położony na wzgórzu zamek otulony drzewami i krzewami. Spacerując po mieście, niemożliwe jest ominięcie Lawnmarket, gdzie zakupić można owoce i warzywa od okolicznych rolników. Zwiedzając zakamarki licznych wąskich uliczek, poczuć można się jak w powieściach o Sherlocku Holmesie, gdyż Edynburg był inspiracją do ich napisania. Spróbować można też odnaleźć jakiś sekretny zaułek, wczuwając się w tę atmosferę. W mieście nie brakuje typowo turystycznych miejsc i zabytków jak Katedra św. Idziego czy Mercat Cross.
 
Ciekawym punktem wartym odwiedzenia jest także Mary King's Close, czyli podziemny zespół wąskich, stromych uliczek, które przez wiele lat zamknięte były dla zwiedzających. Przy odrobinie szczęścia na ulicy być może uda się spotkać mężczyznę ubranego w kilt w szkocką kratę, czy dudziarza wygrywającego charakterystyczne szkockie melodie. Do odwiedzenia Edynburga zachęca nas niepowtarzalny klimat, piękne widoki i dogodne połączenia lotnicze z większością polskich lotnisk.