Tanie loty do Florencji

już od 880 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od880 PLN
zNiemiec
od1258 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Florencji są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Florencji udostępniają linie lotnicze Air France i Lufthansa.
 
W lipcu najtańsze loty do Florencji są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 14 luty 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 20 luty 2023 r.Za tanie loty do Florencji ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 880 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Florencji warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Florencji z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Air France. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Florencji zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Florencji. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Florencji i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Włochy od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów z całego świata. Obok wiecznego miasta do najchętniej odwiedzanych regionów należy Toskania. Ta kraina winem płynąca już w starożytności znana była jako jedo z centrów kulturalnych Półwyspu Apenińskiego. Jednym z najpiękniejszych miast centralnych Włoch jest Florencja. Malownicze domy kryte czerwonymi dachami doskonale komponują się z ostrym słońcem świecącym nad miastem. Do najważniejszych zabytków należy dzwonnica Giotta. W wieży znajduje się siedem dużych dzwonów, a widok rozpościerający się z jej szczytu na długo pozostanie w pamięci każdego odwiedzającego. Przepływająca przez miasto rzeka Arno poprzecinana jest licznymi mostami łączącymi dzielnice leżące po obu jej brzegach. Znajdujące się stosunkowo blisko siebie mosty tworzą malowniczą atmosferę włoskiego miasta sztuki. Spacerując po Florencji, warto wstąpić do Palazzo del Bargello. W średniowieczu mieścił się tu dom trybuna ludowego, a obecnie w jego wnętrzu funkcjonuje Muzeum Narodowe, które zgromadziło pokaźną kolekcję renesansowych rzeźb.