Tanie loty do Florencji z Republiki Czeskiej

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Republika Czeska Florencja warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Florencji z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Republiki Czeskiej do Florencji. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Florencji zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Republika Czeska Włochy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Florencja. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nie bez powodu Florencja nazywana jest perłą Toskanii. Tu skupia się chyba wszytsko, co we Włoszech najlepsze: słoneczna pogoda, niezwykłe zabytki, klimatyczne uliczki, doskonałe restauracje. A do tego niepowtarzalny nastrój niewielkiego, malowniczego miasta środkowych Włoch. Chyba żadne miejsce nie może poszczycić się takim zagęszczeniem wspaniałych historycznych budynków, co Firenze. Najważniejsze ulokowane są w samym centrum, więc jednego dnia możesz zobaczyć tłoczne i barwne Mercato Centrale z setkami straganów i butików, kopułę Duomo, starą, świetnie zachowaną, rzemieślniczą dzielnicę Oltrarno, plac San Marco, historyczną uczelnię Accademia di Belle Arti, wokół której skupia się dziś całe akademickie życie, czy bogate pałace nad rzeką Arno. Niesamowitym przeżyciem jest zwiedzenie klasztoru San Marco, który udostępnia zainteresowanym oryginalne manuskrypty spisane przez mnichów setki lat temu!Oczywiście czar Florencji to nie tylko doskonale zachowane ślady przeszłości. Poznaj smak codziennego włoskiego życia i wstąp do jednej ze świetnych tratorii, spróbuj toskańskiej zupy ribolita, wypij filiżankę espresso na Piazza della Signoria albo weź udział w historycznym jarmarku lub paradzie. Pamiętaj, niewielka Firenze potrafi na długo skraść serce...