Tanie loty do Funchal

już od 653 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od653 PLN
zPolski
od827 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Funchal są obecnie dostępne z: Berlina i Warszawy. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Funchal udostępniają linie lotnicze Easy Jet i KLM.
 
W wrześniu najtańsze loty do Funchal są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 styczeń 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 22 styczeń 2022 r.Za tanie loty do Funchal ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 653 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Funchal warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Funchal z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Easy Jet. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Funchal zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Portugalii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Funchal. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Funchal i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Malownicze miasto otoczone z jednej strony przez bezmiar Oceanu Atlantyckiego, z drugiej zaś przez bananowe gaje – tak najkrócej można scharakteryzować niezwykle piękne i malownicze Funchal. Jest to główny port rybacki oraz handlowy na portugalskiej Maderze. Wyspa wygląda olśniewająco. Niewielkie domki zwieńczone czerwoną dachówką wspaniale komponują się z bujną roślinnością oraz krystalicznie czystymi wodami oceanu. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek dla każdego miłośnika kąpieli słonecznych. Temperatura powietrza niemal nigdy nie spada poniżej 19 stopni Celsjusza. Nic wiec dziwnego w tym, iż jedną z najpopularniejszych rozrywek są rejsy widokowe lub specjalne wyprawy dla amatorów wędkarstwa morskiego. Walka na wodach Atlantyku z potężną rybą dostarczy niezapomnianych wrażeń każdemu amatorowi przygody z wędką w dłoni. Jednym z zakątków, który zdecydowanie można polecić każdemu spędzającemu czas w Funchal jest miejscowa katedra. Wspaniała świątynia skrywa w swoim wnętrzu pełne przepychu barokowe malowidła. Zupełnie nie pasują one do skromnej fasady tego kościoła.