Tanie loty do Goteborgu

już od 73 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od73 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Goteborgu są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Goteborgu udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W październiku najtańsze loty do Goteborgu są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 15 październik 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 17 październik 2021 r.Za tanie loty do Goteborgu ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 73 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Goteborgu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Goteborgu z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Goteborgu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Szwecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Goteborgu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Goteborgu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Goteborg - urokliwe, szwedzkie miasto portowe, nad cieśniną Kattegat. Można je pokochać pływając łódką Paddan po XVII-wiecznych kanałach lub objeżdżając mini pociągiem zwanym Stinsen.
 
Obowiązkowe zabytki do zobaczenia to arsenał miejski Kronhuset z 1643 r., klasycystyczny ratusz na Placu Gustawa oraz muzeum miejskie, w którym miała siedzibę Kompania Wschodnioindyjska. Przechadzając się Aleją Bramy Królewskiej znajdziemy się na placu miejskim (Götaplatsen), gdzie warta zobaczenia jest Statua Posejdona wykonana przez Carla Millesa. Następnie, w ramach odpoczynku warto usiąść w jednej z przytulnych kawiarni w malowniczej dzielnicy Haga lub w alei Kungsportsavenyn, słynącej także z ekskluzywnych butików.
 
Największy ogród botaniczny w Szwecji zaprasza na spacery na 175 ha wśród około 16 tysięcy gatunków roślin. Z kolei największy park rozrywki w całej Skandynawii (Liseberg) to atrakcja, której nie można pominąć, niezależnie od wieku. Goteborg posiada także centrum nauki - Universeum, będące chrapką dla intelektualistów, a artystyczne dusze koniecznie muszą wstąpić do Muzeum Sztuki oraz Muzeum Kultury Światowej.