Tanie loty do Heraklion z Polski w wrześniu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Heraklion warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Heraklion z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Heraklion. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Heraklion zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Grecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Heraklion. Podane ceny są orientacyjne.
 
Heraklion, także Iraklion to największe oraz najbardziej fascynujące miasto na Krecie. Położone na skrzyżowaniu trzech kontynentów i posiadające wieloletnią historię może być wspaniałą inspiracją dla każdego turysty.
 
Spacerując po starym mieście nie przegapisz z pewnością najwybitniejszych zabytków. Zalicza się do nich między innymi mury obronne, których fundamenty pochodzą z XV wieku. Średniowieczne serce Heraklionu to prawdziwy raj dla turystów. Kościół Agios Titos oraz Wenecka Loggia to niejako symbole miasta. Zwiedzanie miasta umila obecność weneckich i tureckich fontann i źródełek, m.in. Bembo, Sagredo oraz Priuli. Spragnieni tradycyjnych i nowoczesnych produktów, powinni udać się na rynek, gdzie obok oliwek i raków, znajdą lokalne wino, miód i różnorodne zioła. Natomiast w porcie, obok nowoczesnych zabudowań widoczne są pozostałości starożytnego portu i twierdzy.
 
To wspaniałe, duże miasto jest też doskonałą bazą wypadową. W okolicy znajduje się Knossos, gdzie można zobaczyć pozostałości pałacu Minosa, mieszkań zajmowanych przez urzędników, księży i mieszkańców, a także cmentarzy. Bogactwo kultury minojskiej można podziwiać ponadto w Fajstos, miejscu zasiedlonym już od neolitu.