Tanie loty do Kairu w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kairu warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kairu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Egiptu.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kairu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kairu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Widziałeś piramidy z bliska? Podrapałeś Sfinksa za uchem? Przejechałeś się na wielbłądzie? Wybierając się na wycieczkę do Kairu, zakosztujesz tych egipskich atrakcji w pobliskiej Gizie. Przygodę z afrykańskim miastem rozpocznij od Muzeum Kairskiego – wizyta w tym miejscu pozwoli Ci lepiej zrozumieć tamtejszą kulturę i historię tego kraju. Ponadto będziesz mieć niepowtarzalną okazję, aby ujrzeć na własne oczy wyposażenie zgromadzone w grobowcu najsłynniejszego faraona Tutenchamona. Pamiętaj o tym, że Kair może zaoferować Tobie znacznie więcej, niż tylko pozostałości dawnej cywilizacji. Zobacz rzymskie i wczesnochrześcijańskie zabytki, do najważniejszych z nich należy klasztor św. Merkuriusza, w którym znajdują się nietuzinkowe zbiory sztuki koptyjskiej. Wkraczając do muzułmańskiej części egipskiej stolicy, ujrzysz scenerię pochodzącą niczym z „Baśni tysiąca i jednej nocy”. Spacerując uliczkami Kairu, napotkasz niejeden meczet z minaretami. Największą atrakcją dla przybysza z Europy są różnobarwne bazary, pachnące intensywnymi, orientalnymi przyprawami, mieniące się złotym blaskiem biżuterii i przepełnione głośnymi, niekiedy napastliwymi handlarzami, którzy traktują targowanie się jako nieodzowny element kultury. Odkryj wszystkie oblicza Kairu!