Tanie loty do Kaliningradu z Polski

już od 516 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Kaliningradu są obecnie z Katowic i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Kaliningradu w listopadzie zaczynają się od 516 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Kaliningrad, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 19 lipiec 2022 r. Na powrót z Kaliningradu najlepiej wybrać 31 lipiec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kaliningrad warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Kaliningradu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT i Aeroflot. Tanie loty Polska Kaliningrad są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Kaliningradu oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kaliningradu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kaliningradu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kaliningradu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Rosja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kaliningrad. Podane ceny są orientacyjne.