Tanie loty do Kapsztadu

już od 2892 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od2892 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Kapsztadu są obecnie dostępne z: Krakowa. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kapsztadu udostępniają linie lotnicze i SAS.
 
W październiku najtańsze loty do Kapsztadu są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 01 czerwiec 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 08 wrzesień 2022 r.Za tanie loty do Kapsztadu ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 2892 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kapsztadu warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Kapsztadu z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: SAS. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kapsztadu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Afryki Południowej.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kapsztadu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kapsztadu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Perła Afryki Południowej, miasto Kapsztad należy do najciekawszych ośrodków na całym kontynencie. Dominująca nad całym obszarem Góra Stołowa jest doskonałym punktem widokowym. Z jej szczytu rozpościera się wspaniała panorama miasta, wraz z licznymi zatokami oraz bezkresem wód oceanów. Szczególną uwagę warto zwrócić na plażę Boulders na której mieści się największa w kraju kolonia pingwinów przylądkowych. Obok sympatycznych ptaków dostrzec można licznych surferów, którzy również upodobali sobie tę część zatoki. Wizyta w Kapsztadzie to również jedyna okazja do spaceru po wielobarwnej dzielnicy Bo Kaap. Każdy dom w tej okolicy pomalowany został na inny jaskrawy kolor. W wolnym czasie warto również odwiedzić mieszczące się w najstarszym budynku w Bo Kaap muzeum. Jego ekspozycje prezentują wkład wniesiony przez muzułmańskich imigrantów z Malezji w charakter miasta. Ślady po obecności europejskich kolonistów widać w całym mieście, począwszy od wiktoriańskiej siedziby rady miasta, aż po niderlandzki wiatrak. Jest to jedyny tego rodzaju obiekt w Afryce Południowej, a sprawia wrażenie przeniesionego wprost z Holandii.