Tanie loty do Kijowa

już od 38 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od38 PLN
zNiemiec
od568 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Kijowa są obecnie dostępne z: Bydgoszczy i Frankfurtu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kijowa udostępniają linie lotnicze Ryanair i LOT.
 
W listopadzie najtańsze loty do Kijowa są oferowane z Bydgoszczy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 01 grudzień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 08 grudzień 2021 r.Za tanie loty do Kijowa ( z Bydgoszczy) w tych datach zapłacisz tylko 38 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kijowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Kijowa z Bydgoszczy oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kijowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Ukrainy.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kijowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kijowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Mieszanka wpływów kulturowych i religijnych, architektoniczne cudo. Takie wspomnienia pozostawia Kijów w tysiącach głów turystów z niemalże całego świata.
 
Spacer po ukraińskiej stolicy bez wątpienia dostarczy Ci wielu wrażeń. Zobaczysz tam budowle z różnych okresów historycznych, w tym m.in. pozostałości dzieła Jarosława Mądrego - Złotej Bramy z XI wieku, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO Sobór Mądrości Bożej oraz monumentalny klasztor Ławrę Peczerską, barokowe cerkwie czy klasycystyczne i eklektyczne budynki.
 
Serce miasta bije na głównej alei – Chreszczatyku. Wzdłuż niego dostrzeżesz zarówno wspaniałe zabytki, socrealistyczne gmachy, jak i zdobycze nowoczesności – luksusowe hotele, butiki, centrum handlowe, a także pachnące lokalnymi przysmakami restauracje i kawiarenki. To jedna z najdroższych ulic Starego Kontynentu.
 
Kijów nazywany jest także zieloną stolicą. Malownicze parki nad Dnieprem, pełne egzotycznej roślinności ogrody botaniczne czy usytuowany na dwóch wyspach Hydropark – kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy z przystaniami, plażami, restauracjami i kasynem są doskonałą alternatywą na spędzenie wolnego czasu. Nie wahaj się i sprawdź sam.