Tanie loty do Kopenhagi

już od 238 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od238 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Kopenhagi są obecnie dostępne z: Warszawy i Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Kopenhagi udostępniają linie lotnicze Wizz Air i SAS.
 
W czerwcu najtańsze loty do Kopenhagi są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 04 wrzesień 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 06 wrzesień 2023 r.Za tanie loty do Kopenhagi ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 238 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Kopenhagi warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Kopenhagi z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kopenhagi zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Danii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Kopenhagi. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Kopenhagi i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Ciasno przytulone do siebie kamienice nad brzegiem zimnego morza. Pomimo niesprzyjającego klimatu Kopenhaga ma w sobie „to coś” co sprawia, że wiele osób zamiast nad ciepłym morzem woli odpoczywać w chłodnej Danii. W mieście znajduje się jeden z najstarszych parków rozrywki na świecie – Ogrody Tivoli. Oprócz pokazów pantomimy, kompleks oferuje występy Gwardii Tivoli składającej się z młodych chłopców ubranych w galowe mundury gwardii królewskiej.
 
Najsłynniejszym symbolem miasta jest pomnik Małej Syrenki ufundowany przez Carla Jacobsena. Rzeźba niestety często padała ofiarą wandalizmu, jednak obecnie znów może cieszyć oczy wszystkich odwiedzających. Podróżowanie po mieście zostało znacznie ułatwione przez zapewnienie 3,5 tys. bezpłatnych rowerów, przeznaczonych do użytku zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Dodatkową atrakcją może być podróż rikszą. Te charakterystyczne dla Azji pojazdy na stałe zagościły w duńskim krajobrazie. Obecnie Kopenhaga może szczycić się mianem jednego z najbardziej ekologicznych miast na świecie.
 
Duńczycy nie wyobrażają sobie dobrej zabawy bez muzyki, dlatego wszystkie imprezy okraszone są odpowiednią oprawą. Co prawda życie nocne miasta zaczyna się znacznie po północy, to jednak trwa aż do białego rana.