Tanie loty do Lipska z Polski

już od 840 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od840 PLN
zWarszawy
od903 PLN
zKatowic
od6141 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Lipska są obecnie z Krakowa, Warszawy i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Lipska w październiku zaczynają się od 840 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Lipsk, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 05 styczeń 2024 r. Na powrót z Lipska najlepiej wybrać 07 styczeń 2024 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Lipsk warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Lipska w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Lipsk są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Lipska oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Lipska z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Lipska. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Lipska zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Lipsk. Podane ceny są orientacyjne.