Tanie loty do Liverpoolu w wrześniu

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Liverpoolu warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Liverpoolu zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Wielkiej Brytanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Liverpoolu. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Liverpoolu i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położony we wschodniej części Anglii Liverpool znany jest głównie ze swojej znakomitej drużyny piłkarskiej. Jednak nie tylko zagorzali fani piłki nożnej powinni rozważyć wizytę w tym mieście. Wspaniała gotycka architektura doskonale podkreśla specyficzny charakter ośrodka. Jednym z najbardziej interesujących zabudowań jest Pier Head. Trzy wysokie budynki liverpoolskiej przystani w 2004 roku wpisane zostały na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Największy z nich – Royal Living Building zwieńczony jest rzeźbą ptaka będącego symbolem miasta. Należący do najstarszych brytyjskich uniwersytetów, University of Liverpool, od końcówki XIX wieku cieszy się bardzo wysokim prestiżem. Wybudowany całkowicie z czerwonej cegły nosi zwyczajową nazwę Redbrick. Zabytkowy gmach należy do najpiękniejszych obiektów w mieście. Innym wspaniałym zabytkiem jest anglikańska katedra. Z zewnątrz bardziej przypomina obronną warownię niż obiekt sakralny. Neogotycką wieżę budynku ukończono dopiero w 1978 roku. Łączna powierzchnia katedry wynosi aż 9 tys. metrów kwadratowych. W całym mieście znajdują się liczne miejsca upamiętniające legendarną grupę The Beatles.