Tanie loty do Lwowa

już od 101 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od101 PLN
zNiemiec
od1171 PLN
zMontenegro
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Lwowa są obecnie dostępne z: Wrocławia i Dortmundu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Lwowa udostępniają linie lotnicze Ryanair i Lufthansa.
 
W sierpniu najtańsze loty do Lwowa są oferowane z Wrocławia. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 23 sierpień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 27 sierpień 2021 r.Za tanie loty do Lwowa ( z Wrocławia) w tych datach zapłacisz tylko 101 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Lwowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Lwowa z Wrocławia oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Lwowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Ukrainy.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Lwowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Lwowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Miasto intelektualistów w którym swobodnie rozwijała się kultura polska, ukraińska i rosyjska. Leżący na Ukrainie Lwów jest miejscem, które łączy ludzi różnych narodowości oraz wyznań. Spacerując jego zabytkowymi ulicami, dostrzec można niezwykłą różnorodność budowli. Klasycystyczne kościoły, renesansowe kamienice, szare socrealistyczne bloki... Nie ma chyba stylu, który nie znalazłby swojego odbicia w architekturze Lwowa. Nic więc dziwnego w tym, że Stare Miasto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
 
Przechadzając się po centrum warto pamiętać, że niemal połowa wszystkich zabytków Ukrainy znajduje się właśnie w tym ośrodku. Lwów jest także jednym z największych w kraju centrów muzyki klasycznej i teatru. Gratką dla melomanów może okazać się wizyta w miejskiej operze. Od momentu powstania wystawiano w niej opery, operetki oraz przedstawienia teatralne w językach polskim oraz niemieckim. Równolegle funkcjonowały opery wystawiające sztuki po polsku i ukraińsku. Należy również pamiętać o obecnych po dziś dzień mniejszościach: ormiańskiej oraz żydowskiej wzbogacających lwowską kulturę. Podczas wizyty we Lwowie obowiązkowo należy skosztować miejscowych specjałów. Połączenie barszczu, pierogów i kwasu chlebowego jest tym, co czyni prawdziwie ukraiński obiad.