Tanie loty do Lyon

już od 184 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od184 PLN
zNiemiec
od748 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Lyon są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Lyon udostępniają linie lotnicze Wizz Air i Air Serbia.
 
W lutym najtańsze loty do Lyon są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 14 marzec 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 21 marzec 2023 r.Za tanie loty do Lyon ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 184 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Lyon warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Lyon z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Lyon zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Francji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Lyon. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Lyon i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Lyon to najstarsze i jedno z największych miast Francji, założone przez Rzymian w 43 r. p.n.e. w malowniczym regionie Rodan-Alpy. Na samym szczycie wzgórza Fourviere znajduje się imponująca Bazylika Marii Panny. Należy zwiedzić także park archeologiczny zajmujący kilka hektarów, na którym odnaleźć można ruiny term, teatru i odeonu oraz części akweduktu. Niedaleko znajduje się także niezwykła kolekcja pamiątek z czasów rzymskich i początków chrześcijaństwa w muzeum Cywilizacji Galijsko-Rzymskiej. W starej części Lyonu, spacerując wąskimi uliczkami wśród zabytkowych kamienic, natkniemy się na katedrę św. Jana Chrzciciela. Przepiękna fasada z ukrytymi w portalach trzystoma scenami biblijnymi, alegorycznymi i historycznymi, a wewnątrz znajduje się równie zachwycający, zdobiony zegar astronomiczny z XIV w. Plac Terreaux przyciąga fontanną z czterema rumakami symbolizującymi cztery rzeki, które podążają w stronę Morza Śródziemnego. Znajduje się tu także Mały Luwr, czyli Muzeum Sztuk Pięknych, mieszczący się w dawnym opactwie Benedyktynów - obecnie nazwanym Pałacem Św. Piotra. Lyon słynie także z Domu Tkaczy, z największego we Francji parku miejskiego, z festiwali oraz z niezliczonej ilości schodów. Odwiedzając to urokliwe miejsce, należy się wykazać nienaganną kondycją fizyczną.