Tanie loty do Malagi z Polski w lipcu

już od 700 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od700 PLN
zWarszawy
od712 PLN
zKrakowa
od796 PLN
zGdańska
od941 PLN
zPoznania
od1308 PLN
zKatowic
od1448 PLN
zSzczecina
od4682 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Malagi są obecnie z Wrocławia, Warszawy i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Malagi w lipcu zaczynają się od 700 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Malaga, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 lipiec 2020 r. Na powrót z Malagi najlepiej wybrać 06 lipiec 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Malaga warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Malagi w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Brussels Airlines, Swiss, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Malaga są obecnie z Wrocławia. Najtańsze połączenia lotnicze z Wrocławia do Malagi oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Malagi z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Malagi. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Malagi zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Hiszpania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Malaga. Podane ceny są orientacyjne.
 
Przyjemne letnie ciepło i orzeźwiająca morska bryza. Już od przyjazdu tym właśnie odwiedzających powita hiszpańska Malaga. Miasto ma w sobie to coś, co przyciąga i nie pozwala się oderwać. Dzięki ciepłemu i łagodnemu klimatowi na pobliskiej równinie Hoja de Malaga rosną malownicze gaje pomarańczowe. Warto odwiedzić je, kiedy owoce są już dojrzałe, aby nacieszyć się wspaniałym aromatem unoszącym się w powietrzu. Wypoczywając w jednej z licznych restauracji, warto spróbować lokalnego przysmaku – espeto, czyli sardynek z grilla. Do największych atrakcji miasta należą ruiny zamku Gibralfaro. Dawniej potężna mauryjska forteca obecnie należy do najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście. Obronne mury twierdzy udostępniono zwiedzającym tworząc na ich szczycie punkt widokowy. Przy sprzyjającej pogodzie można z nich dostrzec Gibraltar oraz zbocza Atlasu. Ruiny drugiego, znacznie starszego, bo wybudowanego przez Rzymian zamku Alcazaba przekształcono w muzeum archeologiczne. Dla spragnionych mocnych wrażeń niewątpliwą atrakcja będzie arena corridy, gdzie do dziś odbywają się zmagania człowieka z potężnym bykiem. Wizyta w Maladze to również doskonała okazja, aby nauczyć się flamenco. Bo gdzie lepiej zacząć naukę niż w ojczyźnie tego tańca?