Tanie loty do Malmo

już od 105 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od105 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Malmo są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Malmo udostępniają linie lotnicze i Wizz Air.
 
W październiku najtańsze loty do Malmo są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 04 listopad 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 13 listopad 2021 r.Za tanie loty do Malmo ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 105 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Malmo warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Malmo z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Malmo zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Szwecji.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Malmo. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Malmo i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Z czym kojarzy Ci się Malmö? Powinno przynajmniej ze słynnym mostem nad Sundem, szwedzkim piłkarzem Zlatanem Ibrahimovicem oraz niedawno przeprowadzoną Eurowizją, której miasto było gospodarzem. Lot do Malmö to naprawdę dobry wybór.Malmö to miasto zróżnicowane pod względem kulturowym, a geograficznie kontynentalne. Most nad Sundem łączy miasto ze stolicą Danii Kopenhagą, w dodatku obiekt jest najdłuższym mostem kolejowym oraz drogowym w Europie. Z pewnością stanowi to o znaczeniu miasta, które powinieneś odwiedzić, jeżeli chcesz poznać Skandynawię od podszewki.Gdy będziesz w mieście nie możesz przegapić wieżowca Turning Torso. Specyficznie wykrzywiony, bardzo dobrze widoczny, może przypominać drogę do nieba. To najwyższy budynek w Skandynawii i trzeci jako obiekt mieszkalny w Europie. Bardzo znany jest również teren Starego Miasta, czyli Gamla Stad. Otoczone malowniczym kanałem składa się z trzech placów, które położone są blisko siebie, w otoczeniu wielu atrakcyjnych sklepów oraz restauracji. Do zabytków, które musisz zobaczyć, dopisz miejscowy zamek pochodzący z XV wieku, znany jako Malmöhus Slott. W pobliżu znajdziesz również szereg różnych muzeów, między innymi popularne Malmo Museer, które opisuje historię miasta.