Tanie loty do Manilli w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii

 
Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Manilli warto zakupić jak najwcześniej. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Manilli zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Filipin.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Manilli. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Manilli i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Obok Filipińczyków mieszkają tam Amerykanie, Hiszpanie, Chińczycy, Arabowie, Indonezyjczycy i Koreańczycy. Manila to prawdziwa mieszanka narodowości, kultur i języków. Z jednej strony przesycona duchem kosmopolityzmu, z drugiej wciąż pielęgnująca azjatyckie tradycje. Tę kulturową różnorodność ciekawie odzwierciedla architektura miasta, rozkład dzielnic i symboliczny podział na przemysłową i nieco przestarzałą północ oraz nowoczesne południe.
 
Środkowa część wyspy Luzon, na której położona jest filipińska stolica, co roku odwiedzana jest przez rzesze turystów z całego świata. I nic dziwnego. Miłośnicy historii odkrywają ślady przeszłości, zwiedzając pałac prezydencki Malacañan, katedrę Niepokalanego Poczęcia czy tamtejsze kościoły, w tym św. Augustyna, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Poszukujący pamiątek, według upodobań, wybierają ogromne centra handlowe albo kameralne bazary. Ci zabiegani, pragnący chwili wypoczynku i ciekawych wrażeń, udają się natomiast do manilskich parków, ogrodu botanicznego lub zoologicznego, pawilonu orchidei i motyli, stołecznego planetarium czy oceanarium. Nieskończenie wiele możliwości, taka właśnie jest Manila.